Broneeri

Soodushinnad

ESIMESEL KÜLASTUSEL

Soodushinnad

ESIMESEL KÜLASTUSEL

Privaatsussätted ja kasutamistingimused

Broneerides Selyn Tervis teenuseid online broneerimissüteemi kaudu, nõustud, et ettevõte töötleb sinu andmeid ja võib sulle saata teenuse pakkumisega seotud infot.

Selyn Tervis ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele reklaami või muul sellisel eesmärgil. Selyn Tervis kaitseb sinu andmeid, kuid ei vastuta, kui sellest hoolimata sinu andmeid kuritarvitatakse.

Online broneerimissüteemi pakub SimplyBook.me, kes saab ligipääsu sinu sisestatud andmetele, Selyn Oü ei vastuta SimplyBook.me andmetöötluse või andmete kasutamise poliitika eest.

Online broneeringut kasutades võtab klient vastutuse broneeritud ajal kohale tulla. Juhul, kui klient jääb ilmumata ja ei anna sellest vähemalt 12 h enne broneeritud aega telefonitsi teada või ei tühista aega online’s, siis jääb Selyn Tervisele õigus teenuse eest küsida 50 % hinnakirjas märgitud maksumusest ja/või edaspidi keelduda kliendi teenindamisest.

Selyn Tervis võib teenuste pikkuses ja hinnakirjas teha muudatusi. Kliendile kehtib hind, mis on märgitud veebilehel broneeritud aja saabumise hetkel.

Teenuste eest tasumine

ARVEGA – arve alusel sularahas või ülekandega

ARVE ETTEVÕTTELE – Füsioterapeudi teenusele, lihashooldusele ja treeningutele kehtib erisoodustusmaksu vabastus. Uuri võimalusi tööandjalt

STEBBY – Soeta pilet Selyn Tervise teenuste alt ja anna meile sellest teada.

Perearsti teraapiafond – spetsiaalse saatekirjaga on võimalik tulla otse füsioterapeudi

vastuvõtule ( loe rohkem siit…) Lisan eraldi lehe, mis kirjeldab sisu.

Kinkekaardid

Selyn Tervise kinkekaart – alati oodatud kingitus!

Selyn Tervise kinkekaart on parim viis kinkida tervist ja hoolimist.

Meie kinkekaarte saab osta nii summalise väärtusega kui ka kindla teenuse nimetusega.

Summalise väärtusega kinkekaardid kehtivad 1 aasta ja teenuse nimetusega kinkekaardid 3 kuud.

Kinkekaarti ei pea ühe korraga realiseerima, vaid kaarti saab kasutada mitmes jaos. Kui kinkekaardile jääb rahaline jääk, tagastatakse kaart kliendile, kuhu on märgitud selle jääkväärtus. Kui teenuse maksumus on suurem kui kinkekaardi väärtus, on võimalik juurde tasuda või tasuda mitme kinkekaardiga.

Kinkekaarti ei vahetata raha ega teise kinkekaardi vastu!

Kinkekaardi tellimine

Kinkekaarte on võimalik soetada Selyn Tervises ülekandearvega.

Kinkekaardi saamiseks võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu ja edastage oma soov. Märkige lisainfosse, kas olete ülekande juba ära teinud või jääte arvet ootama, lisaks veel kas soovite kinkekaarti:

• e-posti (tasuta) – saadame PDF-ina väljaprintimiseks

• tavapostiga (lisandub 1,- euro postikulu katteks), sellisel juhul lisage ka täpne aadress, kuhu kinkekaart saata.

Raha laekumisel saadetakse kinkekaart posti teel Teie poolt soovitud aadressile (lisandub 1,- euro postikulu katteks) või e-mailile (tasuta).

Ülekanded:

Selyn OÜ

Reg.nr 12368892

LHV: EE59771008295706