Pilates

Meie stuudios saab harrastada klassikalist matipilatest. Proffessionaalse ja staažika treeneri käe all õpid oma keha tunnetama, õigesti hingama ja saad oskused, mida kasutad oma igapäevaelus, et tunda end oma kehas hästi ja tervena.

Pilatese treeningmeetod on väga personaalne ja tehniliseks teeb selle see, et sageli ei alusta me treeninguid kohe harjutuse täisvariandis vaid hakkame selle poole tasapisi liikuma vastavalt treenija omadustest ja võimetest.

Esimesel kohtumisel treeneriga toimub vestlus ja individuaaltund, et arvestada Sinu eripäradega ja õppida selgeks pilatese põhikomponendid. Sul on võimalus valida treeninguks kas individuaalõpe, soovid treenida koos sõbraga duotunnis või eelistad grupitundi, kus on kuni 10 harrastajat.

Pilates sobib kõigile ja vanuselist ülempiiri ei ole. Treener hoolitseb selle eest, et treeniksid ohutult ja vastavalt oma võimetele.

Matipilatese tund kestab 60 min. Edasijõudnute treeningus kasutatakse vahenditena pilatese palli, rulli, kummilinti või pilatese rõngast.

Bosu-pilates

on intensiivsem ja esitab suuremaid väljakutseid kehale. Treenides bosu-pallil paraneb tasakaal, kehakontroll ja suureneb aeroobne võimekus.

Bosu Pilates on mitmekülgne treeningmeetod, mis viiakse läbi bosu pallil ja järgib pilatese põhimõtteid. Intensiivne treeningu osa toimub muusika saatel liikumisega läbi erinevate sammukombinatsioonide. Bosu pallil treenides:

• paraneb tasakaal, kehakontroll ja rüht
• tugevneb süvalihaskond
• paraneb lihasjõud ja vastupidavus
• alaneb kehakaal

Pilatese harjutused viiakse läbi bosu pallil seistes,istudes, kõhuli, külgasendis. See on mitmekülgne treening, mis treenib kogu keha ja vormib figuuri. Bosu Pilates sobib nii meestele kui naistele, vanusepiirangut ei ole kuid nõuab keskendumist ja koordinatsiooni. Treening kestab 60 min.