Treening ja toitumine

Leiame koos sulle sobiva treeningu ja nõustame toitumises

Selleks, et elada tervislikult, tuleb silmas pidada, et kõik olulised eluvaldkonnad oleksid omavahel tasakaalus.

Heaolu toetavad tasakaalustatud toitumine, liikumine, puhkus ja posiiivne mõtlemine e mindset. Treening hoiab nii füüsilist kui vaimset vormi ja peaks tagama pikema eluea ning vitaalsuse.

PERSONAALTREENINGUD

Selyn Tervis pakub personaaltreeningud inimesele, kes soovib olla terve, aktiivne ja leida endale sobiva treeningu- või liikumisharrastuse. Personaaltreeningud ei pea toimuma kindlasti ainult jõusaalis. Alustada on võimalik ka oma keharaskusega või pilatese harjutustest ja liikumisharjumuse tekitamisest värskes õhus koos treeneriga, kes on Sulle mentoriks kogu treeningprotsessi jooksul 24/7, et luua uued harjumused. Füsioterapeut-personaaltreener välistab sulle kahjulikud harjutused ja koormused. Kui vajad ka toitumisalast nõu, on see kindlasti üks treeningplaani osa.

Leiame Sulle sobiva lahenduse vastavalt Sinu eesmärgile.

Anname nõu toitumise osas

Inimese eluviisist ja toitumisest sõltub tema tervis. Toitumise läbi on võimalik oma elukvaliteeti oluliselt parandada ja eluiga pikendada. Õige toitumine võib kiiresti leevendada ja parandada ka mitmed kroonilised tervisehädad.

Meie meditsiiniõe ja tervisenõustaja vastuvõtul saate vastused ja juhised igapäevastes toitumisega seotud küsimustes ja ravimite koosmõjust vitamiinide ja toidulisanditega.

Korraldame toitumiskursusi ja tervisemaratone, mis loovad kestvad harjumused tervislikuks toitumiseks ja elustiiliks.

21-PÄEVANE ORGANISMI PUHASTAV TERVISEMARATON

21-päevane tervisemaraton on kehale puhkuse andmine ja organismi puhastamine toksiinidest ja jääkainetest, põletikust, mis vajalik selleks, et meie rakud saaksid uueneda ja energiatootmine toidust oleks maksimaalne. Mittetasakaalustatud ja liialt töödeldud toit jätab keha nälga vajalikest toitainetest, koormab maksa toksiinide ja teiste jääkainetega ega anna kehale piisavalt energiat vaid üleliigsed kalorid salvestuvad rasvana. 21-päeva jooksul õpitakse ja viiakse sisse tervisliku toitumise harjumused ning puhastatakse organismi toidulisandite kaasabil, et taastada oranismi funktsioonid ning energiatase, millega paratamatult kaasneb kehakaalu langus. Kui on soov kehakaalu tõsta, saab selle programmiga ka suurendada kehakaalu, pannes organismi toitaineid rohkem omastama läbi organismi puhastuse ja rakkude restardi.

Kõigest lähemalt juba räägime programmi liitumisel.

6-NÄDALANE HEALTHPOINT TOITUMIS- JA TREENINGPROGRAMM – wellness ehk heaolu programm koos HEALTHPOINT elustiili äpiga

Uuringud näitavad, et vale toitumine võib teie tervist kahjustada rohkem kui suitsetamine, keelatud ainete kuritarvitamine või alkoholism. Inimesed otsivad tõhusat viisi mitte ainult kaalulangetamiseks, vaid ka kaalutõusust hoidumiseks. Meile on müüdud arusaam, et võime kaalu kaotada ka piiramatult madala rasvasisaldusega saiakesi, pastat ja küpsiseid süües.

On see tulemuslik? EI!

Milline on lahendus?

Paljud inimesed üle maailma on saavutanud oma tervise- ja kaalueesmärgi HealthPointe’i lihtsat programmi järgides, sest siin põhineb kehakaalu alandamine teadlikul toitumisel, mitte trikkidel.

Tulemuste optimeerimiseks kasutatab HealthPoint Nutilite vitamiine, toidulisandeid, BedyKey batoone, XS Power Drinke ja proteiinibatoone. HealthPointe tervisprogramm julgustab teid eesmärke saavutama tervislike toitude, erinevate vahepalade ja mõõduka treeningu ehk igapäevaste jalutuskäikude toel.

Miks HealthPointe?

Ei mingeid ravimeid, mingeid trikke, ainult õige toitumine: tasakaalustatud portsionid ja piisavalt vahepalasid.

Kas olete keset päeva:

• tundnud nõrkust või väsimust

• olnud pisut ärevil või erutunud

• kergesti ärritunud?

Kõik need võivad olla märgid sellest, et teie keha on tegelikult näljane.

Dieedipidajad ei kuku läbi tahtejõu või selle puudumise tõttu, vaid hirmude pärast. Kui te ei suuda oma isusid kontrollida, ei suuda te kaalulangetamiseks piisavalt kaua programmi järgida.

HealthPointe õpetab teile, kuidas saavutada tervislik eluviis nälga ja isusid kontrolli all hoides. HealthPonte menüüs on valgud, süsivesikud ja rasvad sellises tasakaalus, mis aitab teil isusid hallata ja rasva põletada.

HeathPointe programmi eesmärk ei ole ainult kehakaalu reguleerimine, vaid ka üldine organismi heaolu ( meeleolu, energiatase, füüsiline võimekus, keha toitainetega varustatus). Seetõttu soovitab HealthPointe programmtarbida mitkekülgse ja optimaalse toiduratsiooni saavutamiseks Nutrilite vitamiine ja toidulisandeid. Nutrilite on maailmas viimase 10 aasta kõige müüdum toidulisandite bränd ja kõige kvaliteetsem toidulisandite tootja.

6-nädala jooksul toimuvad iganädalased kohtumised veebivahendusel, personaalsed küsimused lahendatakse individuaalse nõustamise käigus. Te saate endale mentori, kes teid motiveerib, toetab ja juhendab kogu programmi jooksul. Peale programmi lõppu tuleb iseseisvalt jätkata tervisliku toitumisega, kuid alati jääb võimalus konsultatsiooniks ka edaspidi oma mentoriga. Alati võib programmi uuesti alustada ja teha seda seni, kuni harjutmused on kinnistunud ja soovitud eesmärk saavutatud.

Mõlemad programmid on läbinud aastatepikkused teadusuuringud fütoteadlaste poolt ning juhendajad on läbinud vastavad koolitused.

Võta meiega ühendust või broneeri konsultatsioon!

Sinu tulevik kujuneb selle põhjal, mida teed täna, mitte homme.

-Robert Kiyosaki